drátěné žlaby

drátěné žlaby - nosné drátěné žlaby

OBO BETTERMANN s. r. o.

 
Modletice 81, Říčany, 251 01
 
323 610 111
 
323 610 121 (fax)
 
IČ: 60487003
DIČ: CZ60487003
Průmyslové obory

drátěné žlaby

OBO BETTERMANN s. r. o.

 
drátěné žlaby - výrábíme odolné drátěné žlaby s požární odolností
 
Kabelové nosné systémy a drátěné žlaby OBO Bettermann zahrnují širokou paletu produktových řad drátěných žlabů, drátěných vedení a žebříků. Drátěné žlaby z této nabídky jsou podrobně otestován podle ČSN EN 61537, popisující všechny relevantní parametry jako oblast použití, zkušební podmínky, odolnost proti korozi a teplotní klasifikaci drátěného žlabu. Jako kompetentní výrobce drátěných žlabů před sebe OBO staví tyto požadavky každý den. Díky tomu není pod značkou OBO problém najít drátěné žlaby pro průmysl,drátěné žlaby pro bytovou výstavbu,drátěné žlaby pro objekty infrastruktury ani pro další druhy staveb. To vše v nejrůznějších provedeních korozní odolnosti.
 
Správně zvolené drátěné žlaby OBO mohou zaručit také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se drátěné žlaby ideálně hodí pro vytváření kabelových tras zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.
 
Drátěné žlaby jsou součástí výrobkového segmentu kabelových nosných systémů, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann. drátěné žlaby - žlaby a drátěné systémy
 
Podrobnější informace o drátěných žlabech na www.obo.cz.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Kabelové žlaby

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky