Předmět činnosti

svorkovnicové systémy - instalační svorkovnicové systémy

Společnost OBO Bettermann je přítomna na trhu s elektroinstalačním materiálem a svorkovnicovými systémy již více než 100 let. Její sortiment zahrnuje přes 30.000 různých výrobků pro bezpočet zadání v oblasti elektrických instalací. Svorkovnicové systémy a tato nabídka je vzájemně provázána do systémových řešení pro jednotlivé oblasti lidské činnosti.

 

 

 

 

 

 

 

Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?

Svorkovnicové systémy - pokud prodáváte svorkovnicové systémy, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.

Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.

Kromě klíčové fráze svorkovnicové systémy bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.

 

Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:

Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru elektroinstalační svorkovnicové systémy pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává svorkovnicové systémy již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti svorkovnicové systémy, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektroinstalační materiály. Svorkovnicové systémy, elektroinstalační svorkovnicové systémy, průmyslové svorkovnicové systémy, svorkovnicové systémy pro instalační firmy, svorkovnicové systémy.

Contact information

Město:Říčany
Ulice:Modletice 81
PSČ:251 01
IČ:60487003
E-mail:info@obo.cz
WWW:https://www.obo.cz
Telefon:323 610 111
Fax:323 610 121

Leták