drátěné kabelové žlaby

drátěné kabelové žlaby - konstrukční drátěné kabelové žlaby

OBO BETTERMANN s. r. o.

 
Modletice 81, Říčany, 251 01
 
323 610 111
 
323 610 121 (fax)
 
IČ: 60487003
DIČ: CZ60487003
Průmyslové obory

drátěné kabelové žlaby

OBO BETTERMANN s. r. o.

 
drátěné kabelové žlaby - konstrukční drátěné kabelové žlaby
 
Pochozí systém drátěných kabelových žlabů BKRS
 
Hledáte řešení pro automobilový průmysl nebo konstrukci výrobních systémů? S těžkým pochozím systémem drátěných kabelových žlabů BKRS společnost OBO dále rozšiřuje svou nabídku pro elektroinstalaci v oblasti automatizovaných výrobních linek.
 
Drátěné kabelové žlaby zahrnují širokou paletu produktových řad kabelových žlabů a žebříků. Drátěné kabelové žlaby jsou podrobně otestovány podle ČSN EN 61537, popisující všechny relevantní parametry jako oblast použití, zkušební podmínky, odolnost proti korozi a teplotní klasifikaci. Jako kompetentní výrobce si OBO staví před sebe tyto požadavky každý den. Díky tomu není pod značkou OBO problém najít drátěné kabelové žlaby pro průmysl, bytovou výstavbu, objekty infrastruktury ani pro další druhy staveb. Bez rozdílu, má-li se jednat o kabelový žlab plechový nebo mřížový (drátěný), určený pro běžné aplikace nebo speciální využití, mezi která patří například velké rozpětí podpěrných konstrukcí, pochozí kabelové žlaby, žlaby pro nesení svítidel nebo využití ve specifických průmyslových technologiích. To vše v nejrůznějších provedeních korozní odolnosti.
 
Správně zvolené nosné drátěné kabelové žlaby OBO může zaručit také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se ideálně hodí pro vytváření kabelových tras zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.
 
Drátěné kabelové žlaby jsou součástí výrobkového segmentu KTS – Kabelové nosné systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.
 
Drátěné kabelové žlaby - podrobnější informace o na www.obo.cz.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Kabelové žlaby

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky