kabelové žlaby

kabelové žlaby - pochozí kabelové žlaby

OBO BETTERMANN s.r.o.

 
Modletice 81, Říčany, 251 01
 
323 610 111
 
323 610 121 (fax)
 
IČ: 60487003
DIČ: CZ60487003
Průmyslové obory

kabelové žlaby

OBO BETTERMANN s.r.o.

 
kabelové žlaby - instalační žlaby pro vedení kabelů, plechové a mřížové kabelové žlaby
 
Speciální žlaby OBO Bettermann zahrnují širokou paletu produktových řad kabelových žlabů a žebříků. Kabelové žlaby z této nabídky je podrobně otestován podle ČSN EN 61537, popisující všechny relevantní parametry jako oblast použití, zkušební podmínky, odolnost proti korozi a teplotní klasifikaci. Jako kompetentní výrobce kabelových žlabů si OBO staví před sebe tyto požadavky každý den. Díky tomu není pod značkou OBO problém najít kabelové žlaby pro průmysl, bytovou výstavbu, objekty infrastruktury ani pro další druhy staveb. Bez rozdílu, má-li se jednat o kabelové žlaby plechové nebo mřížové (drátěné), určený pro běžné aplikace nebo speciální využití, mezi která patří například velké rozpětí podpěrných konstrukcí, pochozí kabelové žlaby, žlaby pro nesení svítidel nebo využití ve specifických průmyslových technologiích. To vše v nejrůznějších provedeních korozní odolnosti.
 
Správně zvolené kabelové žlaby OBO může zaručit také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se ideálně hodí pro vytváření kabelových tras zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.
 
Pochozí kabelové žlaby jsou součástí výrobkového segmentu KTS – Kabelové nosné systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.
 
kabelové žlaby - podrobnější informace na www.obo.cz.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Kabelové žlaby

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky