mřížové žlaby

mřížové žlaby - požární mřížové žlaby, kabelové mřížové žlaby

OBO BETTERMANN s.r.o.

 
Modletice 81, Říčany, 251 01
 
323 610 111
 
323 610 121 (fax)
 
IČ: 60487003
DIČ: CZ60487003
Průmyslové obory

mřížové žlaby

OBO BETTERMANN s.r.o.

 
mřížové žlaby - kabelové mřížové žlaby
 
Kabelové nosné systémy OBO Bettermann zahrnují širokou paletu produktových řad kabelových mřížových žlabů a žebříků. Každý kabelový mřížový žlab z této nabídky je podrobně otestován podle ČSN EN 61537, popisující všechny relevantní parametry jako oblast použití, zkušební podmínky, odolnost proti korozi a teplotní klasifikaci. Jako kompetentní výrobce si OBO staví před sebe tyto požadavky každý den. Díky tomu není pod značkou OBO problém najít kabelové mřížové žlaby pro průmysl, mřížové žlaby pro bytovou výstavbu, objekty infrastruktury ani pro další druhy staveb. To vše v nejrůznějších provedeních korozní odolnosti.
 
Správně zvolený kabelový mřížový žlab OBO může zaručit také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se ideálně hodí pro vytváření kabelových tras zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.
 
Kabelové mřížové žlaby jsou součástí výrobkového segmentu KTS – Kabelové nosné systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.
 
Podrobnější informace na mřížové žlaby viz www.obo.cz.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Kabelové žlaby

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky