nerezové žlaby

nerezové žlaby - žlaby z nerezových materiálů, instalační nerezové žlaby, plechové nerezové žlaby, mřížové nerezové žlaby

 
Modletice 81, Říčany, 251 01
 
323 610 111
 
323 610 121 (fax)
 
IČ: 60487003
DIČ: CZ60487003
Průmyslové obory

nerezové žlaby

nerezové žlaby - instalační kabelové žlaby z nerezových materiálů
Nerezové žlaby OBO Bettermann zahrnují širokou paletu produktových řad nerezových žlabů a žebříků. Každý nerezový žlab z této nabídky je podrobně otestován podle ČSN EN 61537, popisující všechny relevantní parametry jako oblast použití, zkušební podmínky, odolnost proti korozi a teplotní klasifikaci. Jako kompetentní výrobce nerezových žlabů si OBO staví před sebe tyto požadavky každý den. Díky tomu není pod značkou OBO problém najít nerezové žlaby pro průmysl, bytovou výstavbu, objekty infrastruktury ani pro další druhy staveb. Bez rozdílu, má-li se jednat o nerezový žlab plechový nebo mřížový (drátěný), určený pro běžné aplikace nebo speciální využití, mezi která patří například velké rozpětí podpěrných konstrukcí, pochozí nerezové žlaby, žlaby pro nesení svítidel nebo využití ve specifických průmyslových technologiích. To vše v nejrůznějších provedeních korozní odolnosti.
Správně zvolené instalační nerezové žlaby OBO může zaručit také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se ideálně hodí pro vytváření kabelových tras zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.
Nerezové žlaby jsou součástí výrobkového segmentu KTS – Kabelové nosné systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.
Podrobnější informace o nerezových žlabech na www.obo.cz.
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Nerezové žlaby - pokud se zabýváte prodejem kabelových nerezových žlabů, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze Nerezové žlaby bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
 
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru nerezové žlaby pro montážní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává nerezové žlaby již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti nerezové žlaby, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Kabelové nosné systémy v záložce nerezové žlaby případně na specializovaném portálu fokuselectro.cz

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Kabelové žlaby

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky