Google tag (gtag.js) -->

vyhledávání poruch na kabelech pomocí reflektometrů

Radeton s.r.o. vyhledávání poruch na kabelech pomocí reflektometrů

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

vyhledávání poruch na kabelech pomocí reflektometrů

 

vyhledávání poruch na kabelech pomocí reflektometrů

 

Reflektometry jsou způsobem jak rychle a efektivně odhalit poruchy na kabelech. Technologie reflektometru umožňuje měřit délku kabelu, identifikovat a lokalizovat poruchy, jako jsou například plášťové a mezižílové poruchy, přerušené vodiče, dokáží zaměřit spojku nebo možnost porovnat dva páry současně. S jednoduchým uživatelským rozhraním jsou to zařízení přístupná pro každého.

 

Vyhledávání poruch na kabelech pomocí reflektometrů uspokojí potřeby různých uživatelů - od správců telekomunikačních a energetických sítí po průmyslové a stavební podniky. Díky schopnosti okamžitě identifikovat problémy, jsou reflektometry klíčem k úspoře času a nákladů při vyhledávání poruch na kabelech. Snižují dobu odstávky sítí a minimalizují ztráty v důsledku poruch.

 

Reflektometry jsou vybaveny různými moderními technologiemi pro dosažení maximální účinnosti. Mohou být kombinovány s multimetrem, mají digitální nebo grafický displej, umožňují propojení s počítačem přes různá rozhraní. Vyhledávání poruch na kabelech pomocí reflektometrů je pokročilým způsobem práce. Není nutno vše řešit v terénu, jejich kompatibilita s počítači dává možnost si záznamy v klidu prohlédnout v pohodlí kanceláře nebo auta.

 

Reflektometry a zejména impulzní reflektometry tak kromě vyhledávání poruch na kabelech umožňují všestrannou diagnostiku inženýrských kabelových sítí.

Další prezentace

Lokátory