Google tag (gtag.js) -->

hledání netěsností potrubí

Radeton s.r.o. hledání netěsností potrubí - systém pro hledání netěsností potrubí

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

hledání netěsností potrubí

 

hledání netěsností potrubí - dodáváme systémy pro hledání netěsností potrubí v rozvodech

 

Hledání netěsností potrubí ve vodovodních systémech je klíčovým prvkem a starostí každé vodohospodářské společnosti. Netěsnosti vodovodních potrubí mohou způsobit značné ztráty vody a zvýšit náklady na provoz. Efektivně detekovat potenciální netěsnosti a předejít tak nechtěným komplikacím lze několika způsoby.

 

Moderní technologie nabízí nástroje pro přesné hledání netěsností potrubí. Akustická zařízení, která naslouchají zvukům vodního proudu, jsou jedním z řešení. Lze je rozdělit na dotykové a zemní mikrofony, poslechové pruty a snímače šumu.

 

Mnohem dokonalejším způsobem hledání netěsností potrubí jsou korelátory a automatické korelační systémy. Jsou doprovázeny sofistikovanými programy a cloudovými řešeními, které odhalí netěsnosti zcela automaticky a určí jejich polohu.

 

A zcela nejmodernějším a technicky nejvíce sofistikovaným řešením hledání netěsností potrubí jsou satelitní systémy, které dokáží odhalit netěsnosti potrubí a úniky vody dokonce z vesmíru snímkováním povrchu a analýzou snímků, na kterých jsou podle typických znaků netěsnosti potrubí dobře znatelné.

Další prezentace

Lokátory