Google tag (gtag.js) -->

měření průtoku vody

Radeton s.r.o. měření průtoku vody - přístroje pro měření průtoku vody

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

měření průtoku vody

 

měření průtoku vody - přenosné ultrazvukové průtokoměry pro měření průtoku vody

 

Pro spolehlivé a přesné řešení pro měření průtoku vody lze nejlépe použít přenosné ultrazvukové a elektromagnetické průtokoměry, které jsou klíčem k optimálnímu řízení a monitorování průtoku vody s minimálním úsilím.

 

Měření průtoku vody přenosnými ultrazvukovými průtokoměry nabízí nejmodernější technologii pro měření průtoku vody s vysokou přesností. Tato metoda zajišťuje spolehlivost v každém měřicím bodě a to bez nutnosti zasahovat přímo do potrubí, nebo vkládat senzory do proudu vody. Tato neinvazivní metoda šetří čas, úsilí, ale především samotné potrubí a také zaručuje, že nedojde při měření průtoku k žádnému znečištění pitné vody. Přenosné přístroje pro měření průtoku vody umožňují snadnou a rychlou instalaci na různých místech a monitorování průtoku vody tam, kde je to potřeba.

 

Elektromagnetická technologie je druhým způsobem, jak průtok vody měřit. Instalace takového průtokoměru také nenarušuje plynulost dodávky vody a osazuje se jen pomocí navrtávky. Jsou vhodné pro permanentní instalaci, ale také pro krátkodobé měření průtoku vody. Jejich pořízení je levnější, než budování nové vodoměrné šachty pro klasické vodoměry.

 

Oba druhy přístrojů pro měření průtoku vody lze snadno konfigurovat a ovládat. To znamená méně času na školení a více času pro samotnou práci. Bez ohledu na to, zda pracujete v oblasti průmyslu, vodohospodářství nebo monitorování životního prostředí, přenosná zařízení pro měření průtoku vody jsou navrženy tak, aby splňovaly různorodé potřeby.

Další prezentace

Lokátory