rozvaděčové dveře

Promat s.r.o. rozvaděčové dveře - protipožární rozvaděčové dveře

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

rozvaděčové dveře

 

rozvaděčové dveře - protipožární rozvaděčové dveře

 

Naše rozváděčové dveře představují klíčový prvek v mnoha průmyslových a komerčních prostředích, kde je potřeba oddělovat různé části prostoru a zároveň zajistit plynulý tok osob a materiálů. Tyto dveře jsou navrženy tak, aby splňovaly vysoké standardy bezpečnosti, spolehlivosti a efektivity. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které odolávají častému používání a zároveň snadno udržují čistotu a hygienu.

 

Díky svému modulárnímu designu jsou rozváděčové dveře flexibilní a mohou být přizpůsobeny různým prostorovým požadavkům. Jsou k dispozici v různých velikostech, stylech a provedeních, aby vyhovovaly konkrétním potřebám a estetickým preferencím zákazníka. Navíc moderní technologie umožňují integraci rozváděčových dveří s dalšími systémy, jako jsou například bezpečnostní a řídící systémy, což zvyšuje celkovou efektivitu a bezpečnost provozu.

 

Při výběru rozváděčových dveří je důležité zvážit nejenom estetické a funkční faktory, ale také dodavatele a výrobce. Spolehlivý dodavatel s dlouholetou zkušeností v oboru a dobrými referencemi může zajistit kvalitní produkt a profesionální instalaci. Investice do kvalitních rozváděčových dveří může dlouhodobě přispět k bezpečnosti, efektivitě a komfortu vašeho provozu.

 

Řešením pro ochranu již zabudovaných rozváděčových skříní jsou nejen rozvaděčové dveře, ale i revizní dvířka Promat®, která se dodávají hotová k montáži, namísto původních, nepožárních rozváděčových dveří do těchto stavebních konstrukcí:

 

  • lehkých příček
  • masivních stěn
  • Další informace viz katalogový list 420.57 a 450.57.
  • Varianta: kouřotěsná.
  • Revizní dvířka se používají jako požární uzávěr ve stěnách (až EI 180, EW 240) nebo stropech (až EI 60, EW 90) a jako kouřotěsný uzávěr. U kouřotěsných dvířek Promat®, typ SP EI 30 je index zvukové neprůzvučnosti Rw = 34 dB. Revizní dvířka Promat®, typ SP je možno dodat rovněž v dvoukřídlém provedení (až EI 60, EW 240).
  • kombinace různých provedení zaručuje bezpečí při použití náhrady za nepožární rozváděčové dveře