rozvaděčové dveře

rozvaděčové dveře - protipožární rozvaděčové dveře

Promat s.r.o.

 
Evropská 11/2758, Praha 6 – Dejvice, 160 00
 
+420 224 390 811
 
IČ: 60200375
DIČ: CZ60200375
Průmyslové obory

rozvaděčové dveře

Promat s.r.o.

 
rozvaděčové dveře - protipožární rozvaděčové dveře
 
Naše rozváděčové dveře představují klíčový prvek v mnoha průmyslových a komerčních prostředích, kde je potřeba oddělovat různé části prostoru a zároveň zajistit plynulý tok osob a materiálů. Tyto dveře jsou navrženy tak, aby splňovaly vysoké standardy bezpečnosti, spolehlivosti a efektivity. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které odolávají častému používání a zároveň snadno udržují čistotu a hygienu.
 
Díky svému modulárnímu designu jsou rozváděčové dveře flexibilní a mohou být přizpůsobeny různým prostorovým požadavkům. Jsou k dispozici v různých velikostech, stylech a provedeních, aby vyhovovaly konkrétním potřebám a estetickým preferencím zákazníka. Navíc moderní technologie umožňují integraci rozváděčových dveří s dalšími systémy, jako jsou například bezpečnostní a řídící systémy, což zvyšuje celkovou efektivitu a bezpečnost provozu.
 
Při výběru rozváděčových dveří je důležité zvážit nejenom estetické a funkční faktory, ale také dodavatele a výrobce. Spolehlivý dodavatel s dlouholetou zkušeností v oboru a dobrými referencemi může zajistit kvalitní produkt a profesionální instalaci. Investice do kvalitních rozváděčových dveří může dlouhodobě přispět k bezpečnosti, efektivitě a komfortu vašeho provozu.
 
Řešením pro ochranu již zabudovaných rozváděčových skříní jsou nejen rozvaděčové dveře, ale i revizní dvířka Promat®, která se dodávají hotová k montáži, namísto původních, nepožárních rozváděčových dveří do těchto stavebních konstrukcí:
 
  • lehkých příček
  • masivních stěn
  • Další informace viz katalogový list 420.57 a 450.57.
  • Varianta: kouřotěsná.
  • Revizní dvířka se používají jako požární uzávěr ve stěnách (až EI 180, EW 240) nebo stropech (až EI 60, EW 90) a jako kouřotěsný uzávěr. U kouřotěsných dvířek Promat®, typ SP EI 30 je index zvukové neprůzvučnosti Rw = 34 dB. Revizní dvířka Promat®, typ SP je možno dodat rovněž v dvoukřídlém provedení (až EI 60, EW 240).
  • kombinace různých provedení zaručuje bezpečí při použití náhrady za nepožární rozváděčové dveře

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Rozvaděče

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky