distribuční bloky

distribuční bloky - rozvaděčové distribuční bloky

SCHMACHTL CZ, spol. s r.o.

 
Vídeňská 185, Vestec, 252 50
 
+420 244 001 500
 
IČ: 45797897
DIČ: CZ45797897
Průmyslové obory

distribuční bloky

SCHMACHTL CZ, spol. s r.o.

 
distribuční bloky - rozvaděčové distribuční bloky
 
Dodáváme distribuční bloky vyráběné společností nVent a umožňují rozvedení potenciálu v rozvaděčích a dalších elektrických instalacích pro nízká napětí. Distribuční bloky se dodávají buď v jednopólovém, dvoupólovém, nebo čtyřpólovém provedení.
 
Jádro jednopólových distribučních bloků tvoří vodivá sběrnice z pocínované mědi. Tyto distribuční bloky jsou vybaveny modrým průhledným odklápěcím nebo snímatelným krytem s vedením pro šroubovák. Jsou snadno montovatelné pomocí šroubů na panel nebo nacvaknutím na DIN-lištu, umožňují vizuální kontrolu přítomnosti vodiče a jeho připojení.
 
Proudová zatížitelnost jednopólových distribučních bloků činí v závislosti na typu 80 až 500 A. Distribuční bloky tohoto typu mohou být čelním zasunutím připevňovány k sobě, a následně vodivě spojovány pomocí propojek. Některé typy bloků umožňují při použití adaptérů s předvrtanými otvory také připojení kabelů se zakončovacími oky, případně přímé připojení ke spínačům. Produktová řada Eriflex nabízí rovněž jednopólové distribuční bloky se speciálním přívodem pro připojení Flexibaru s rozměry od 2 x 20 do 8 x 24 mm.
 
Dvoupólové a čtyřpólové distribuční bloky jsou osazeny dvěma, nebo čtyřmi pevnými mosaznými sběrnicemi, které jsou vzájemně odděleny izolačními přepážkami. Proudová zatížitelnost činí u dvoupólových distribučních bloků v závislosti na typu 40 až 125 A, u čtyřpólových distribučních bloků v závislosti na typu 40 až 160 A. Také tyto distribuční bloky jsou vybaveny modrým snímatelným krytem.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Rozvaděče

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky