bezdrátový alarm AJAX

Novatec Sicherheitstechnik s.r.o. bezdrátový alarm AJAX - dodáváme spolehlivý bezdrátový alarm AJAX, bezpečnostní bezdrátový alarm AJAX

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

bezdrátový alarm AJAX

 

bezdrátový alarm AJAX - spolehlivý bezdrátový alarm AJAX pro Vaši bezpečnost

 

Zabezpečovací systém Ajax a bezdrátový alarm AJAX jsou produktem moderní doby, kdy se výpočetní technika stává neustále komplexnější, avšak její využití se rozšiřuje o to více rychleji.

 

Bezdrátový alarm AJAX se snadno instaluje, přizpůsobuje, ovládá, monitoruje a co je hlavní... ke všemu stačí jen pár klepnutí prstem na displej Vašeho mobilního telefonu.

 

Jako hlavní komunikační kanál mezi Ajax Hubem a uživatelem nebo centrální monitorovací stanicí slouží připojení k síti Ethernet. V případě jejího výpadku systém automaticky komunikuje bezdrátový alarm AJAX prostřednictvím mobilní sítě GSM.

 

Použitý operační systém reálného času je zárukou, že veškeré poplachové či jiné signály budou okamžitě zpracovány a předány uživateli. Tím je zajištěna okamžitá reakce na hrozící nebezpečí či narušení objektu.

 

Pokud dojde k výpadku elektrické energie, bezdrátový alarm AJAX a Ajax Hub je automaticky napájen z vestavěné Li-Ion baterie o kapacitě 2 Ah. Doba zálohování dosahuje až 15 hodin a po obnovení elektrické energie se baterie okamžitě začne nabíjet. 

 

Díky modernímu designu a kompaktním rozměrům se stal bezdrátový alarm AJAX líbivým doplňkem každé domácnosti. K dostání je v lesklém bílém a černém barevném provedení. 

 

Produkty zabezpečovacího systému Ajax, zejména bezdrátový alarm AJAX jsou navrženy a zkonstruovány od základů a bez jakýchkoliv kompromisů.

 

Při výrobě bezdrátových alarmů Ajax jsou používány jen ty nejkvalitnější a nejmodernější součástky, které jsou zapouzdřeny v odolném a designovém krytu. V kombinaci s unikátními patentovanými technologiemi tak produkty zabezpečovacího bezdrátového alarm AJAX poskytují nepřekonatelnou kvalitu výkonu a zabezpečení.