bezdrátový alarm AJAX

bezdrátový alarm AJAX - dodáváme spolehlivý bezdrátový alarm AJAX, bezpečnostní bezdrátový alarm AJAX

Novatec Sicherheitstechnik s.r.o.

 
Karlovarská 814, Praha 6, 161 00
 
+ 420 222 197 804
 
IČ: 27580067
DIČ: CZ27580067
Průmyslové obory

bezdrátový alarm AJAX

Novatec Sicherheitstechnik s.r.o.

 
bezdrátový alarm AJAX - spolehlivý bezdrátový alarm AJAX pro Vaši bezpečnost
 
Zabezpečovací systém Ajax a bezdrátový alarm AJAX jsou produktem moderní doby, kdy se výpočetní technika stává neustále komplexnější, avšak její využití se rozšiřuje o to více rychleji.
 
Bezdrátový alarm AJAX se snadno instaluje, přizpůsobuje, ovládá, monitoruje a co je hlavní... ke všemu stačí jen pár klepnutí prstem na displej Vašeho mobilního telefonu.
 
Jako hlavní komunikační kanál mezi Ajax Hubem a uživatelem nebo centrální monitorovací stanicí slouží připojení k síti Ethernet. V případě jejího výpadku systém automaticky komunikuje bezdrátový alarm AJAX prostřednictvím mobilní sítě GSM.
 
Použitý operační systém reálného času je zárukou, že veškeré poplachové či jiné signály budou okamžitě zpracovány a předány uživateli. Tím je zajištěna okamžitá reakce na hrozící nebezpečí či narušení objektu.
 
Pokud dojde k výpadku elektrické energie, bezdrátový alarm AJAX a Ajax Hub je automaticky napájen z vestavěné Li-Ion baterie o kapacitě 2 Ah. Doba zálohování dosahuje až 15 hodin a po obnovení elektrické energie se baterie okamžitě začne nabíjet. 
 
Díky modernímu designu a kompaktním rozměrům se stal bezdrátový alarm AJAX líbivým doplňkem každé domácnosti. K dostání je v lesklém bílém a černém barevném provedení. 
 
Produkty zabezpečovacího systému Ajax, zejména bezdrátový alarm AJAX jsou navrženy a zkonstruovány od základů a bez jakýchkoliv kompromisů.
 
Při výrobě bezdrátových alarmů Ajax jsou používány jen ty nejkvalitnější a nejmodernější součástky, které jsou zapouzdřeny v odolném a designovém krytu. V kombinaci s unikátními patentovanými technologiemi tak produkty zabezpečovacího bezdrátového alarm AJAX poskytují nepřekonatelnou kvalitu výkonu a zabezpečení.  

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Zabezpečovací systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky