Google tag (gtag.js) -->

ochrana nákupních vozíků

 ochrana vozíků - ztráta nákupních vozíků, ochrana nákupních vozíků

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

ochrana nákupních vozíků

OCHRANA NÁKUPNÍCH VOZÍKŮ - GATEKEEPER SYSTÉM

Gatekeeper Systems je předním poskytovatelem inteligentních bezpečnostních technologií pro ochranu nákupních vozíků. Pomáhá minimalizovat ztráty nákupních vozíků, snižovat náklady na pořízení nových či na pracovní sílu. Gatekeeper využívá rádiové frekvence (RF) a blokovací technologii. Prostor, ve kterém se může vozík pohybovat je ohraničen. Ve chvíli, kdy se vozík k této hranici přiblíží, se aktivuje blokovací systém a kola se uzamknou. Pohyblivost košíku je snížena na minimum a tím se stává i jeho odcizení složité. Oblast, kterou nesmí vozík překročit je viditelně označena, takže se nemůže stát, že by někdo s vozíkem odjel omylem. Takto ohraničit je možné výstupy z prodejny nebo celé parkoviště. Krádeže v obchodech jsou ve světě nejčastěji páchaným zločinem. Vozíky jsou zloději často využívány k odcizení velkého množství zboží a takto jim zabráníte, aby s ním jednoduše odjeli.

CartManager XD a CartManager XD+

Způsob jak sbírat své vozíky bezpečně, snadno a účinně. Naši zákazníci uvádějí, že čas vynaložený na zpětný sběr vozíků se snížil v průměru na polovinu, což zaměstnancům umožňuje věnovat se jiné pracovní činnosti nebo návštěvníkům prodejny.

GS2 WHEEL

Chrání vaše nákupní vozíky. Jednoduše předchází tomu, aby nákupní vozík opustil perimetr nebo překročil určenou hranici. Venku či vevnitř, kdekoli je třeba, Gatekeeper systém pomáhá zabránit ztrátám vozíků a tím šetří Vaše peníze.

• Snadná výměna jednotlivých částí.

• Bezdrátové řešení.

• Více než 475 obchodů již Gatekeeper využívá.

• Možnost blokace kol při krádeži.

Purchek

Purchek systém pro ochranu nákupních vozíků výrazně snižuje počet krádeží, které byly spáchány pomocí nákupních vozíku tím, že znemožňuje odjet zlodějům s plným vozíkem neplaceného zboží. Purchek je řešení založené na blokaci kol a tedy zajišťuje nejen ochranu nákupních vozíků, ale také ochranu před zcizením zboží ještě uvnitř obchodu.

ochrana vozíků - ztráta nákupních vozíků, ochrana nákupních vozíků 

Další prezentace

Zabezpečovací systémy