Google tag (gtag.js) -->

ochrana zboží

 ochrana zboží - elektronický systém ochrany zboží, ochrana zboží pro samoobsluhy, ochrana zboží pro obchody

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

ochrana zboží

ochrana zboží - elektronická a kabelová ochrana zboží

Ochrana zboží proti krádežím v samoobsluhách i ve velkých obchodních řetězcích a supermarketech. Naše řešení zastaví pachatele za méně než 5 sekund!

Nejvíce je potřeba cílit ochranu zboží na alkohol, cigarety, kosmetika a parfémy. Ale zloději se neštítí sáhnout ani po potravinách nebo drogerii. Pokud ho čistě náhodou nechytíte při činu, tak škody spočítáte až s inventurou. Obrňte se proti zlodějům a vandalům. Pomůžeme vám vybrat správnou ochranu zboží. To zpravidla bývá kombinací několika technologií.

V samoobsluhách a menších provozovnách se nejlépe osvědčila ochrana zboží v podobě důmyslně instalovaného kamerového systému. Doplnit lze také bezpečnostní mlhou.

Supermarkety a velké řetězce potřebují už výrazně promyšlenější ochranu zboží. AM, RF etikety a brány upozorní na kradené zboží. S funkcí počítání zákazníků navíc máte přehled o tom, kolik návštěvníků vám denně projde pod rukama.

Účinnou ochranou zboží jsou EAS systémy pro všechny typy obchodů. Detekční antény dokáží detekovat zboží a upozornit zvukovým i vizuálním signálem (podle druhu antény). Nabízíme několik druhů antén, tak abychom dokázali splnit různé požadavky jak na ochranu zboží, tak na design či marketing. Díky tomu je zaručena optimální integrace do jakéhokoli prostředí.

Výkonné pevné RF kódy a etikety spolu s deaktivátory představují další možnou ochranu zboží. Pomocí samolepících RF štítků či zabezpečení lahví je možné chránit každý prodejní kus zvlášť. Ochrana lahví zabraňuje otevření lahve a jejímu odcizení.

Využít je možné také spolehlivý kamerový systém, který navíc pomáhá odhalit krádeže i ze strany zaměstnanců. S video systémem jste vždy v obraze. Podle individuálních požadavků jsme schopni nabídnout instalaci kamerového systému na míru vaší prodejně, skladu, kanceláři či jinému prostoru. Osvědčenou ochranou zboží se také ukázalo využití bezpečnostní mlhy, která v několika vteřinách zaplní malý i velký prostor. V husté mlze není nic vidět a pachatel ztrácí orientaci, panikaří.

Další prezentace

Zabezpečovací systémy