Google tag (gtag.js) -->

ochranné pevné etikety

 ochranné pevné etikety - pevné etikety pro ochranu zboží

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

ochranné pevné etikety

ochranné pevné etikety - pevné etikety pro ochranu zboží

Účinné řešení ochrany zboží

Nejvíce ohroženým zbožím je alkohol, cigarety, kosmetika a parfémy. Ale zloději se neštítí sáhnout ani po potravinách nebo drogerii. Pokud je čistě náhodou nechytíte při činu, tak škody spočítáte až s inventurou.

Obrňte se proti zlodějům a vandalům. Pomůžeme vám vybrat správné řešení ochrany zboží prosti krádeži. To zpravidla bývá kombinací několika technologií postavených zejména na ochranné pevné etiketě.

Supermarkety a velké řetězce potřebují už výrazně promyšlenější zabezpečení. AM, RF ochranné lepící etikety a ochranné pevné etikety umístěné přímo na zboží a v neposlední řadě brány, upozorní na kradené zboží.

Možnosti ochrany a zabezpečení zboží

Účinné jsou EAS systémy a ochranné pevné etikety pro všechny typy obchodů. Detekční antény ochrany zboží dokáží detekovat zboží a upozornit zvukovým i vizuálním signálem (podle druhu antény). Nabízíme několik druhů antén, tak abychom dokázali splnit různé požadavky jak na ochranu zboží proti krádeži, tak na design či marketing. Díky tomu je zaručena optimální integrace do jakéhokoli prostředí.

Výkonné pevné RF kódy a lepící etikety spolu s deaktivátory představují další možnou ochranu vašeho zboží. Pomocí ochranných lepících etiket či zabezpečení lahví je možné chránit každý prodejní kus zvlášť. Pevné etikety pro ochranu lahví zabraňují otevření lahví i jejich  odcizení.

Další prezentace

Zabezpečovací systémy