svorkovnicové systémy

svorkovnicové systémy - instalační svorkovnicové systémy

 
Modletice 81, Říčany, 251 01
 
323 610 111
 
323 610 121 (fax)
 
IČ: 60487003
DIČ: CZ 60487003
Průmyslové obory

svorkovnicové systémy

svorkovnicové systémy - instalační svorkovnicové systémy
Společnost OBO Bettermann je přítomna na trhu s elektroinstalačním materiálem a svorkovnicovými systémy již více než 100 let. Její sortiment zahrnuje přes 30.000 různých výrobků pro bezpočet zadání v oblasti elektrických instalací. Svorkovnicové systémy a tato nabídka je vzájemně provázána do systémových řešení pro jednotlivé oblasti lidské činnosti.
 
 
 
 
 
 
 
Nedaří se Vaší domovské stránce ve vyhledávačích ?
Svorkovnicové systémy - pokud prodáváte svorkovnicové systémy, kontaktujte mne pro nezávaznou nabídku na emailu chvojka@fokusindustry.cz a tato pozice může být Vaše.
Získáte tak možnost výrazně pozvednout viditelnost Vaší firmy na Internetu a zprostředkovaně tak pomůžete zvýšit návštěvnost i dohledatelnost Vaší domovské stránky.
Kromě klíčové fráze svorkovnicové systémy bychom Vám zaregistrovali i mnoho dalších slov dle Vašeho výběru.
 
Příklad jak může vypadat Vaše prezentace:
Jsme společnost, která se již mnoho let specializuje na prodej v oboru elektroinstalační svorkovnicové systémy pro výrobní firmy a průmyslové podniky. Naše firma vyrábí a dodává svorkovnicové systémy již mnoho let pro širokou škálu průmyslových odvětví. Samozřejmostí je individuální přístup zohledňující přání a požadavky našich zákazníků. Kromě nezávazného poradenství garantujeme i záruční a pozáruční servis veškerého námi dodávaného sortimentu. Zajímají-li Vás podrobnější informace z oblasti svorkovnicové systémy, stačí vyplnit dotazník v záložce "Poptávka" a my Vám rádi a nezávazně zašleme naši nabídku. Pokud máte zájem o technickou konzultaci případně návštěvu našeho obchodního zástupce kontaktujte nás v záložce „Kontakt“ telefonicky případně na webových stránkách Elektroinstalační materiály. Svorkovnicové systémy, elektroinstalační svorkovnicové systémy, průmyslové svorkovnicové systémy, svorkovnicové systémy pro instalační firmy, svorkovnicové systémy.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Svorky

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky