výměníky vzduch voda

výměníky vzduch voda - rozvaděčové výměníky tepla vzduch/voda

Rittal s.r.o.

 
Ke Zdibsku 182, Zdiby, 250 66
 
+420 234 099 000
 
IČ: 26687356
DIČ: CZ26687356
Průmyslové obory

výměníky vzduch voda

Rittal s.r.o.

 
výměníky vzduch voda - rozvaděčové výměníky tepla vzduch/voda
 
Ve velmi znečištěném prostředí, nebo tam, kde teplota okolního vzduchu překračuje 60 °C, není možné použít jiný způsob chlazení rozváděčů, než výměníky tepla vzduch/voda. Tato jednoduchá zařízení musí být napojena na okruh chladicího média (obvykle směs vody a aditiva). Chladicí médium ochlazuje žebra vestavěného výměníku tepla vzduch / voda, kolem kterých proudí teplý vzduch z rozváděče. Ztrátové teplo z instalovaných komponent je tak předáváno do chladicí kapaliny, a ta poté proudí okruhem zpět do zařízení, které médium opět vychladí.
 
Výměníky tepla vzduch / voda dodáváme ve třech provedeních, v nástěnném (montáž na bočnice nebo dveře rozváděče), střešním (montáž na střešní plech rozváděče) nebo zabudované do systémového rámu VX 25 (pro řadové spojení s rozváděči VX 25 nebo TS8). Výkonově se u výměníků tepla vzduch / voda pohybujeme od 300 W do 10 kW. Kromě nejmenšího výměníku (300 W) jsou všechny výměníky tepla vzduch / voda vybaveny vlastním regulátorem, který reguluje průtok chladicího média v závislosti na nastavené teplotě vzduchu v rozváděči.
 
Jak jsme již psali výše, obvyklým chladicím médiem je směs vody a aditiva. V takovém případě jsou ve výměníku tepla vzduch/voda díly pro vedení média vyrobené z mědi. Pokud se zákazník rozhodne pro chlazení demineralizovanou vodou, je nutné použít výměníky tepla vzduch / voda s díly pro vedení vody z nerez oceli. V takovém případě je chladicí výkon výměníku tepla vzduch / voda nižší.
 
Pro náročné podmínky potravinářských provozů máme k dispozici speciální nástěnné výměníky tepla vzduch / voda v provedení HD (Hygienic Design), které splňují nejpřísnější požadavky na hygienu výroby potravin.
 
Pro náročné průmyslové aplikace ve velmi znečištěném nebo ohřátém prostředí jsou výměníky tepla vzduch / voda jedinou možností odvodu ztrátového tepla z rozváděčů.
 
Zajímají Vás výměníky vzduch voda - kontaktujte nás.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Rozvaděče

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky