Google tag (gtag.js) -->

bezpečnostní mlha Bandit

Novatec Sicherheitstechnik s.r.o. bezpečnostní mlha Bandit - co je bezpečnostní mlha Bandit ?, mlha Bandit pro bezpečnost a zabezpečení objektů

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

bezpečnostní mlha Bandit

 

Bezpečnostní mlha Bandit - mlha Bandit pro bezpečnost a zabezpečení objektů.

 

Bezpečnostní mlha Bandit nabízí vysoce účinný způsob zabezpečení proti krádeži. Braňte se proti zlodějům efektivně a rychle! https://www.novatec-eas.cz/bezpecnostni-mlha

 

Bezpečnostní mlha Bandit je při narušení prostoru neoprávněnou osobou spuštěna. Přičemž spuštění závisí na instalaci. Bezpečnostní mlha Bandit může být spuštěna na základě pohybových čidel, rozbití výlohy apod. Do několika vteřin se zaplní celý prostor velmi hustou mlhou. Kdokoliv se zde v tomto okamžiku nachází ztrácí orientaci díky nulové viditelnosti. Tedy to, co zloděj při své nezákonné činnosti potřebuje nejvíce. Reakce na mlhu je velmi rychlá. Zloděj panikaří a utíká bez kořisti. Ve chvíli, kdy je bezpečnostní mlha Bandit spuštěna, je již na cestě policie nebo bezpečnostní agentura, takže se často povede pachatele i dopadnout.

 

Bezpečnostní mlha Bandit je zcela nezávadná. Nevzniká žádné poškození prodejny ani produktů. Nijak nepůsobí na textil, elektroniku, potraviny nebo jiné zařízení a produkty. Je také zcela nezávadná a netoxická i pro člověka.

 

Systém bezpečnostní mlhy Bandit může být instalován do jakéhokoli prostoru. Pomůžeme vám s vašimi individuálními potřebami vybrat vhodné bezpečnostní řešení a ideální možnost instalace bezpečnostní mlhy Bandit.

Další prezentace

Zabezpečovací systémy