bezpečnostní mlha Bandit

bezpečnostní mlha Bandit - co je bezpečnostní mlha Bandit ?, mlha Bandit pro bezpečnost a zabezpečení objektů

Novatec Sicherheitstechnik s.r.o.

 
Karlovarská 814, Praha 6, 161 00
 
+ 420 222 197 804
 
IČ: 27580067
DIČ: CZ27580067
Průmyslové obory

bezpečnostní mlha Bandit

Novatec Sicherheitstechnik s.r.o.

 
Bezpečnostní mlha Bandit - mlha Bandit pro bezpečnost a zabezpečení objektů.
 
Bezpečnostní mlha Bandit nabízí vysoce účinný způsob zabezpečení proti krádeži. Braňte se proti zlodějům efektivně a rychle! https://www.novatec-eas.cz/bezpecnostni-mlha
 
Bezpečnostní mlha Bandit je při narušení prostoru neoprávněnou osobou spuštěna. Přičemž spuštění závisí na instalaci. Bezpečnostní mlha Bandit může být spuštěna na základě pohybových čidel, rozbití výlohy apod. Do několika vteřin se zaplní celý prostor velmi hustou mlhou. Kdokoliv se zde v tomto okamžiku nachází ztrácí orientaci díky nulové viditelnosti. Tedy to, co zloděj při své nezákonné činnosti potřebuje nejvíce. Reakce na mlhu je velmi rychlá. Zloděj panikaří a utíká bez kořisti. Ve chvíli, kdy je bezpečnostní mlha Bandit spuštěna, je již na cestě policie nebo bezpečnostní agentura, takže se často povede pachatele i dopadnout.
 
Bezpečnostní mlha Bandit je zcela nezávadná. Nevzniká žádné poškození prodejny ani produktů. Nijak nepůsobí na textil, elektroniku, potraviny nebo jiné zařízení a produkty. Je také zcela nezávadná a netoxická i pro člověka.
 
Systém bezpečnostní mlhy Bandit může být instalován do jakéhokoli prostoru. Pomůžeme vám s vašimi individuálními potřebami vybrat vhodné bezpečnostní řešení a ideální možnost instalace bezpečnostní mlhy Bandit.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Zabezpečovací systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky