krimpovací automaty

krimpovací automaty - rychlé a přesné krimpovací automaty

SENO spol. s r.o.

 
Husova 424, Příbram VI, 261 01
 
+420 318 632 200
 
+420 318 632 090 (fax)
 
IČ: 49688103
DIČ: CZ49688103
Průmyslové obory

krimpovací automaty

SENO spol. s r.o.

 
krimpovací automaty - rychlé a přesné krimpovací automaty
 
Krimpovací automaty jsou zařízení, která automaticky, podle nastaveného programu, ustřihnou vodič, odizolují jeho konce a nalisují zde propojovací prvek, například plochou dutinku, kabelové oko apod.. Tento proces nalisování různého typu propojovacích prvků nebo koncovek se nazývá krimpování a využívá se zejména v elektrotechnice a elektronice. Výsledný produkt krimpovacího automatu, tj. vodič s nakrimpovanými kontakty, je obvykle použitý pro výrobu kabelového svazku.
 
Krimpovací automaty jsou vybaveny speciálními krimpovacími stroji, které umožňují snadné a rychlé nalisování propojovacího prvku – krimpovacího konektoru - na konec vodiče. Krimpovací stroje mohou být používány nejen v krimpovacích automatech, ale i v manuálním provozu, podle požadavků výroby a použití. Pro kontrolu kvality výroby jsou krimpovací stroje obvykle vybaveny zařízením pro sledování zalisovací síly.
 
Mezi hlavní výhody použití krimpovacích automatů patří rychlost, přesnost a spolehlivost procesu krimpování. Díky těmto vlastnostem jsou krimpovací automaty nezbytným nástrojem pro výrobu kabelových svazků a propojovacích vodičů.
 
Při použití krimpovacích automatů je důležité dbát na správné nastavení a údržbu stroje, aby bylo dosaženo optimálních výsledků a minimalizovaly se chyby při procesu krimpování.
 
Vzhledem k rostoucímu využití elektroniky a elektrotechniky v průmyslu a každodenním životě, krimpovací automaty zůstávají klíčovým prvkem výroby a montáže elektrických a elektronických zařízení.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Krimpování

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky