Google tag (gtag.js) -->

distribuční bloky

SCHMACHTL CZ, spol. s r.o. distribuční bloky - rozvaděčové distribuční bloky

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

distribuční bloky

 

distribuční bloky - rozvaděčové distribuční bloky

 

Dodáváme distribuční bloky vyráběné společností nVent a umožňují rozvedení potenciálu v rozvaděčích a dalších elektrických instalacích pro nízká napětí. Distribuční bloky se dodávají buď v jednopólovém, dvoupólovém, nebo čtyřpólovém provedení.

 

Jádro jednopólových distribučních bloků tvoří vodivá sběrnice z pocínované mědi. Tyto distribuční bloky jsou vybaveny modrým průhledným odklápěcím nebo snímatelným krytem s vedením pro šroubovák. Jsou snadno montovatelné pomocí šroubů na panel nebo nacvaknutím na DIN-lištu, umožňují vizuální kontrolu přítomnosti vodiče a jeho připojení.

 

Proudová zatížitelnost jednopólových distribučních bloků činí v závislosti na typu 80 až 500 A. Distribuční bloky tohoto typu mohou být čelním zasunutím připevňovány k sobě, a následně vodivě spojovány pomocí propojek. Některé typy bloků umožňují při použití adaptérů s předvrtanými otvory také připojení kabelů se zakončovacími oky, případně přímé připojení ke spínačům. Produktová řada Eriflex nabízí rovněž jednopólové distribuční bloky se speciálním přívodem pro připojení Flexibaru s rozměry od 2 x 20 do 8 x 24 mm.

 

Dvoupólové a čtyřpólové distribuční bloky jsou osazeny dvěma, nebo čtyřmi pevnými mosaznými sběrnicemi, které jsou vzájemně odděleny izolačními přepážkami. Proudová zatížitelnost činí u dvoupólových distribučních bloků v závislosti na typu 40 až 125 A, u čtyřpólových distribučních bloků v závislosti na typu 40 až 160 A. Také tyto distribuční bloky jsou vybaveny modrým snímatelným krytem.

Další prezentace

Rozvaděče