rozvodné bloky

rozvodné bloky - měděné a hliníkové rozvodné bloky, výkonové rozvodné bloky

SCHMACHTL CZ, spol. s r.o.

 
Vídeňská 185, Vestec, 252 50
 
+420 244 001 500
 
IČ: 45797897
DIČ: CZ45797897
Průmyslové obory

rozvodné bloky

SCHMACHTL CZ, spol. s r.o.

 
rozvodné bloky - jednopólové a dvoupólové rozvodné bloky, čtyřpólové rozvodné bloky
 
Rozvodné bloky a výkonové svorkovnice vyráběné společností nVent umožňují vzájemné spojování vodičů a kabelů větších průřezů, případně Flexibarů, v rozvaděčích a dalších elektrických instalacích pro nízká napětí. Výkonové rozvodné bloky se dodávají buď v měděném, nebo hliníkovém provedení.
 
Hliníkové výkonové rozvodné bloky nabízejí proudovou zatížitelnost v závislosti na typu od 105 do 860 A. Při výběru rozvodného bloku je možné zvolit buď blok pro spojení kabel - kabel, nebo pro konfiguraci kabel – 2 kabely, případně kabel – Flexibar. Tyto rozvodné bloky jsou vybaveny modrým průhledným odklápěcím nebo snímatelným krytem s vedením pro šroubovák, umožňují vizuální kontrolu přítomnosti vodiče a jeho připojení a jsou snadno montovatelné nacvaknutím na DIN-lištu. Šrouby v jejich přípojných bodech jsou zajištěny proti vypadnutí.
 
Měděné výkonové rozvodné bloky nabízejí vedle výše uvedených výhod navíc proudovou zatížitelnost v závislosti na typu od 80 do 1940 A. Jejich jádrem je sběrnice z pocínované mědi pro připojení měděných i hliníkových kabelů.
 
Výkonové svorkovnice jsou osazeny sběrnicí z pocínované mědi a svorkou pro připojení vodičů nebo závitovými kolíky se šestihrannými maticemi pro připojení kabelů se zakončovacími oky, Flexibarů nebo proudových pletenců. Rozvodné bloky je možné vybrat buď v konfiguraci svorka – svorka, svorka – závitový kolík, nebo rozvodné bloky závitový kolík - závitový kolík.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Rozvaděče

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky