Google tag (gtag.js) -->

2osé frézování

technology-support s.r.o. 2osé frézování - přesné 2osé frézování, efektivni 2 ose frezovani do výroby

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

2osé frézování

 

2OSÉ FRÉZOVÁNÍ

 

Přesné a efektivní 2osé frézování

 

V dnešním rychle se vyvíjejícím průmyslovém světě je 2osé frézování základem pro výrobu přesných a kvalitních komponent. Technology-support s.r.o. rozumí těmto požadavkům a nabízí GibbsCAM, pokročilý CAD/CAM software speciálně navržený pro 2osé frézování. S GibbsCAM, uživatelé získávají nejen efektivní, ale i intuitivní řešení pro 2osé frézování, které je kompatibilní s širokým spektrem CAD systémů. Díky svému uživatelsky přívětivému rozhraní a logickým procesům, GibbsCAM zvyšuje produktivitu při přípravě NC programů pro 2osé frézování, a je tak ideální volbou pro malé, střední i velké výrobní podniky.

 

Komplexní řešení pro 2osé frézování

 

Cimatron, další produkt v portfoliu technology-support s.r.o., je renomovaný pro své schopnosti v oblasti 2osého frézování. Tento software nabízí komplexní sadu nástrojů pro 2osé frézování, která umožňuje uživatelům přizpůsobit a optimalizovat své výrobní procesy. Od načítání elektronických DXF a DWG výkresů po import CAD modelů a jejich úpravu, Cimatron poskytuje širokou škálu funkcí pro 2osé frézování, které zajišťují přesnost a efektivitu ve výrobním procesu. S Cimatronem mohou uživatelé snadno definovat polotovary a upínky, což jim umožňuje využívat 2osé frézování na maximum.

 

Spojení inovace a podpory v 2osém frézování

 

Vybíráním řešení pro 2osé frézování od technology-support s.r.o. získáváte nejen přístup k předním softwarům na trhu, jako jsou GibbsCAM a Cimatron, ale také komplexní podporu a partnerství. Naše řešení pro 2osé frézování jsou navržena tak, aby vyhovovala potřebám vaší výroby, bez ohledu na velikost nebo specifiku vaší firmy. Nabízíme zaškolení, technickou podporu a přizpůsobené postprocesory, abyste mohli maximalizovat efektivitu vašeho 2osého frézování. Pro více informací o našich produktech a službách v oblasti 2osého frézování, navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte přímo. S technology-support s.r.o. jste vždy na špici technologického pokroku ve 2osém frézování.

Další prezentace

CAD\CAM systémy