2osé frézování

2osé frézování - přesné 2osé frézování, efektivni 2 ose frezovani do výroby

technology-support s.r.o.

 
Dusíkova 1597/19, Praha 6, 162 00
 
+420 731 503 032
 
+420 235 355 378 (fax)
 
IČ: 27106471
DIČ: CZ27106471
Průmyslové obory

2osé frézování

technology-support s.r.o.

 
2OSÉ FRÉZOVÁNÍ
 
Přesné a efektivní 2osé frézování
 
V dnešním rychle se vyvíjejícím průmyslovém světě je 2osé frézování základem pro výrobu přesných a kvalitních komponent. Technology-support s.r.o. rozumí těmto požadavkům a nabízí GibbsCAM, pokročilý CAD/CAM software speciálně navržený pro 2osé frézování. S GibbsCAM, uživatelé získávají nejen efektivní, ale i intuitivní řešení pro 2osé frézování, které je kompatibilní s širokým spektrem CAD systémů. Díky svému uživatelsky přívětivému rozhraní a logickým procesům, GibbsCAM zvyšuje produktivitu při přípravě NC programů pro 2osé frézování, a je tak ideální volbou pro malé, střední i velké výrobní podniky.
 
Komplexní řešení pro 2osé frézování
 
Cimatron, další produkt v portfoliu technology-support s.r.o., je renomovaný pro své schopnosti v oblasti 2osého frézování. Tento software nabízí komplexní sadu nástrojů pro 2osé frézování, která umožňuje uživatelům přizpůsobit a optimalizovat své výrobní procesy. Od načítání elektronických DXF a DWG výkresů po import CAD modelů a jejich úpravu, Cimatron poskytuje širokou škálu funkcí pro 2osé frézování, které zajišťují přesnost a efektivitu ve výrobním procesu. S Cimatronem mohou uživatelé snadno definovat polotovary a upínky, což jim umožňuje využívat 2osé frézování na maximum.
 
Spojení inovace a podpory v 2osém frézování
 
Vybíráním řešení pro 2osé frézování od technology-support s.r.o. získáváte nejen přístup k předním softwarům na trhu, jako jsou GibbsCAM a Cimatron, ale také komplexní podporu a partnerství. Naše řešení pro 2osé frézování jsou navržena tak, aby vyhovovala potřebám vaší výroby, bez ohledu na velikost nebo specifiku vaší firmy. Nabízíme zaškolení, technickou podporu a přizpůsobené postprocesory, abyste mohli maximalizovat efektivitu vašeho 2osého frézování. Pro více informací o našich produktech a službách v oblasti 2osého frézování, navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte přímo. S technology-support s.r.o. jste vždy na špici technologického pokroku ve 2osém frézování.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: CAD\CAM systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky