3osé frézování

3osé frézování - software pro 3osé frézování

technology-support s.r.o.

 
Dusíkova 1597/19, Praha 6, 162 00
 
+420 731 503 032
 
+420 235 355 378 (fax)
 
IČ: 27106471
DIČ: CZ27106471
Průmyslové obory

3osé frézování

technology-support s.r.o.

 
3OSÉ FRÉZOVÁNÍ - SOFTWARE PRO 3OSÉ FRÉZOVÁNÍ
 
Váš společník pro přesné 3osé frézování
 
V dynamickém světě moderní výroby je 3osé frézování nezbytným nástrojem pro dosažení precizních a detailních výsledků. Technology-support s.r.o. přináší na trh GibbsCAM, špičkový CAD/CAM software optimalizovaný pro 3osé frézování. S GibbsCAM, uživatelé získávají mocný nástroj pro 3osé frézování, který je plně kompatibilní s širokým spektrem CAD systémů a umožňuje hladkou integraci do jakéhokoliv výrobního procesu. S jeho uživatelsky přívětivým rozhraním a intuitivními procesy, GibbsCAM přináší nejen zvýšenou produktivitu, ale i snížení chyb při přípravě NC programů pro 3osé frézování.
 
Komplexní řešení pro efektivní 3osé frézování
 
Když mluvíme o 3osém frézování, Cimatron od technology-support s.r.o. stojí v popředí jako komplexní řešení, které poskytuje výjimečnou přesnost a efektivitu. Cimatron je navržen pro zjednodušení složitých procesů 3osého frézování, poskytující uživatelům pokročilé možnosti pro optimalizaci jejich výrobních operací. Díky schopnosti načítat DXF a DWG výkresy, importovat CAD modely a provádět nezbytné úpravy, se Cimatron stává neocenitelným nástrojem pro 3osé frézování, který zajišťuje maximální výrobní efektivitu.
 
Maximalizujte potenciál 3osého frézování s technology-support s.r.o.
 
Vybíráním řešení pro 3osé frézování od technology-support s.r.o., získáváte nejen přístup k předním softwarům na trhu, jako jsou GibbsCAM a Cimatron, ale také komplexní podporu a partnerství. Naše řešení pro 3osé frézování jsou navržena tak, aby vyhovovala konkrétním potřebám vaší výroby, ať už jde o malé, střední nebo velké podniky. Nabízíme individuální zaškolení, technickou podporu a přizpůsobené postprocesory, které vám umožní využít plný potenciál vašeho 3osého frézování. Pro více informací o našich produktech a službách v oblasti 3osého frézování, navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte. S t-support jste vždy o krok napřed ve světě 3osého frézování.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: CAD\CAM systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky