4osé frézování

4osé frézování - přesné 4osé frézování

technology-support s.r.o.

 
Dusíkova 1597/19, Praha 6, 162 00
 
+420 731 503 032
 
+420 235 355 378 (fax)
 
IČ: 27106471
DIČ: CZ27106471
Průmyslové obory

4osé frézování

technology-support s.r.o.

 
4OSÉ FRÉZOVÁNÍ - SOFTWARE PRO PŘESNÉ 4OSÉ FRÉZOVÁNÍ
 
GibbsCAM: Efektivita a Přesnost ve 4osém Frézování V moderní výrobní praxi je 4osé frézování nezbytné pro dosažení složitých a precizních výsledků. Technology-support s.r.o. přichází s výkonným řešením v podobě GibbsCAM, CAD/CAM softwarem, který je specificky optimalizován pro potřeby 4osého frézování. GibbsCAM poskytuje komplexní a efektivní nástroje pro 4osé frézování, umožňující uživatelům snadno navigovat a vytvářet přesné NC programy. Díky jeho adaptabilitě a integraci s různými CAD systémy, se GibbsCAM stává spolehlivým partnerem pro firmy, které chtějí maximalizovat svou produktivitu a využít možnosti 4osého frézování na maximum.
 
Cimatron: Komplexní Řešení pro 4osé Frézování Cimatron, další klíčový produkt nabízený technology-support s.r.o., nabízí pokročilé řešení pro 4osé frézování. Tento software je známý svou schopností zpracovávat složité geometrie a poskytovat uživatelům rozsáhlé možnosti pro 4osé frézování. S Cimatronem mají uživatelé k dispozici nástroje pro efektivní plánování, simulaci a výrobu, což činí 4osé frézování přesnějším a efektivnějším. Schopnost načítat elektronické DXF a DWG výkresy a importovat CAD modely přidává Cimatronu další rozměr flexibility, což je nezbytné pro úspěšné 4osé frézování.
 
Partnerství a Podpora ve 4osém Frézování Zvolením technology-support s.r.o. pro vaše 4osé frézování získáváte nejen přístup k předním softwarovým řešením na trhu, jako jsou GibbsCAM a Cimatron, ale také spolehlivou podporu a partnerství. Nabízíme individuální školení, podporu a přizpůsobené postprocesory, abyste mohli využít veškerý potenciál čtyřosého frézování. Naše řešení jsou navržena s ohledem na specifické potřeby vaší výroby, ať už jde o malé, střední nebo velké podniky. Pro více informací o našich produktech a službách v oblasti 4osého frézování, navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte. S technology-support s.r.o. máte jistotu, že vaše 4osé frézování bude vždy na špici technologického pokroku.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: CAD\CAM systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky