kabelové nosné systémy

kabelové nosné systémy - instalační kabelové nosné systémy, úložné kabelové nosné systémy

OBO BETTERMANN s.r.o.

 
Modletice 81, Říčany, 251 01
 
323 610 111
 
323 610 121 (fax)
 
IČ: 60487003
DIČ: CZ60487003
Průmyslové obory

kabelové nosné systémy

OBO BETTERMANN s.r.o.

 
kabelové nosné systémy - úložné a instalační kabelové nosné systémy
 
Speciální kabelové nosné systémy OBO Bettermann zahrnují širokou paletu produktových řad kabelových žlabů a žebříků. Kabelové nosné systémy z této nabídky jsou podrobně otestovány podle ČSN EN 61537, popisující všechny relevantní parametry jako oblast použití, zkušební podmínky, odolnost proti korozi a teplotní klasifikaci. Jako kompetentní výrobce si OBO staví před sebe tyto požadavky každý den. Díky tomu není pod značkou OBO problém najít kabelové nosné systémy jako kabelový žlab nebo žebřík pro průmysl, bytovou výstavbu, objekty infrastruktury ani pro další druhy staveb. Bez rozdílu, má-li se jednat o kabelový nosný systém pro běžné aplikace nebo speciální využití, mezi která patří například velké rozpětí podpěrných konstrukcí, nebo využití ve specifických průmyslových technologiích. To vše v nejrůznějších provedeních korozní odolnosti kabelových nosných systémů.
 
Správně zvolené kabelové nosné systémy OBO může zaručit také zachování funkčnosti při požáru dle ČSN 73 0895, a to až podobu 90 minut (P90-R). Díky tomu se ideálně hodí pro vytváření kabelových tras zařízení relevantních pro bezpečnost, jako jsou systémy požární signalizace, nouzového osvětlení, požárního rozhlasu atd.
 
Kabelové nosné systémy jsou součástí výrobkového segmentu KTS – Kabelové nosné systémy, který představuje jednu ze sedmi samostatných výrobkových skupin pro elektrické instalace, vyráběných pod značkou OBO Bettermann.
 
Kabelové nosné systémy - podrobnější informace na www.obo.cz

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Kabelové nosné systémy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky