3d tiskárny na kov

3d tiskárny na kov - výrobní 3d tiskárny na kov

Renishaw s.r.o.

 
Olomoucká 85, Brno, 627 00
 
+420 548 216 553
 
IČ: 26260280
DIČ: CZ26260280
Průmyslové obory

3d tiskárny na kov

Renishaw s.r.o.

 
3d tiskárny na kov - výrobní 3d tiskárny na kov pro průmysl
 
3D tiskárny na kov jsou specializované aditivní výrobní zařízení, která umožňují vytváření kovových objektů pomocí postupného nanášení kovového materiálu vrstva po vrstvě. Tyto 3d tiskárny na kov umožňují dosáhnout vysoké přesnosti, pevnosti a kvality výsledných kovových součástek. 3d tiskárny na kov se používají ve strojírenství, průmyslu, výzkumu, medicíně a dalších odvětvích, kde jsou vyžadovány složité kovové díly s vysokou přesností.
 
Existují různé metody aditivní výroby kovů, včetně selektivního laserského tavení (SLM), elektronového paprskového tavení (EBM) a válcování paprskem (DED). Každá z těchto metod pro má své vlastní specifické výhody a omezení.
 
Kovové materiály: 3D tiskárny na kov umožňují práci s různými kovovými materiály, včetně slitin hliníku, titanu, nerezové oceli, niklu, kobaltu a dalších. Každý materiál má specifické vlastnosti, které mohou být vhodné pro různé aplikace.
 
I po dokončení tisku 3d tiskárny na kov mohou být kovové součástky podrobeny dalšímu zpracování, jako je povrchová úprava, obrábění nebo žárové zpracování, aby se dosáhla požadovaná přesnost a povrchová kvalita.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: 3D tisk

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky