Google tag (gtag.js) -->

3d tiskárny na kov

Renishaw s.r.o. 3d tiskárny na kov - výrobní 3d tiskárny na kov

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

3d tiskárny na kov

 

3d tiskárny na kov - výrobní 3d tiskárny na kov pro průmysl

 

3D tiskárny na kov jsou specializované aditivní výrobní zařízení, která umožňují vytváření kovových objektů pomocí postupného nanášení kovového materiálu vrstva po vrstvě. Tyto 3d tiskárny na kov umožňují dosáhnout vysoké přesnosti, pevnosti a kvality výsledných kovových součástek. 3d tiskárny na kov se používají ve strojírenství, průmyslu, výzkumu, medicíně a dalších odvětvích, kde jsou vyžadovány složité kovové díly s vysokou přesností.

 

Existují různé metody aditivní výroby kovů, včetně selektivního laserského tavení (SLM), elektronového paprskového tavení (EBM) a válcování paprskem (DED). Každá z těchto metod pro má své vlastní specifické výhody a omezení.

 

Kovové materiály: 3D tiskárny na kov umožňují práci s různými kovovými materiály, včetně slitin hliníku, titanu, nerezové oceli, niklu, kobaltu a dalších. Každý materiál má specifické vlastnosti, které mohou být vhodné pro různé aplikace.

 

I po dokončení tisku 3d tiskárny na kov mohou být kovové součástky podrobeny dalšímu zpracování, jako je povrchová úprava, obrábění nebo žárové zpracování, aby se dosáhla požadovaná přesnost a povrchová kvalita.

Další prezentace

3D tisk