Google tag (gtag.js) -->

AFM mikroskopy atomárních sil

 AFM mikroskopy - AFM mikroskopy atomárních sil

 
 
 
Sdílet prezentaci
 

|

AFM mikroskopy atomárních sil

AFM mikroskopy atomárních sil

Mikroskopy atomárních sil firmy Nanosurf jsou ztělesněním Švýcarské kvality a preciznosti v každém detailu. AFM mikroskopy a STM mikroskopy firmy Nanosurf byly dlouhou dobu spojovány pouze s malými modely vhodnými pro výuku a předvedení dané techniky mikroskopie. V roce 2007 byl nejmenší mikroskop atomárních sil (AFM) na světě vyslán na Mars, mise Phoenix přinesla první AFM měření mimo planetu Zemi. Od té doby firma Nanosurf své mikroskopy atomárních sil se skenující sondou neustále vylepšuje a aktuálně disponuje R&D modely, které patří k těm nejlepším na světě.

Nejnovější skenovací sonda DriveAFM disponuje mimořádným výkonem a rozlišením, spolu s řídící jednotkou zvládá všechny standardní módy s nebývalou lehkostí a velmi nízkou úrovní šumu (kontaktní i nekontaktní skenovací módy, KPFM, MFM, elektrické módy, elektrochemie, silová spektroskopie…).

FluidFM, kombinace AFM skenovací sondy s invertním mikroskopem, řídící jednotkou a nano pumpičkami, je přístroj pro manipulaci se vzorky, včetně měření adheze bakteriálních buněk prostřednictvím nového protokolu imobilizace buněk, manipulace a extrakce buněk, chemická stimulace neuronů a fluidní psaní znaků v měkkém hydrogelovém materiálu. Ve všech výše uvedených případech měření zůstaly měkké materiály, jako jsou buňky a hydrogely nenarušené a živé, díky vysoké citlivosti a přesnosti nano pump.

Pro více informací o mikroskopech atomárních sil (AFM) a skenovacích tunelovacích mikroskopech (STM) naleznete na stránkách Nanosurf u českého a slovenského dodavatele ANAMET s.r.o.

Další prezentace

Průmyslové mikroskopy