AFM mikroskopy atomárních sil

AFM mikroskopy - AFM mikroskopy atomárních sil

 
Kováků 3210/26, Praha 5 – Smíchov, 150 00
 
+420 257 328 175
 
+ 420 257 323 278 (fax)
 
IČ: 25652150
DIČ: CZ25652150
Průmyslové obory

AFM mikroskopy atomárních sil

AFM mikroskopy atomárních sil
Mikroskopy atomárních sil firmy Nanosurf jsou ztělesněním Švýcarské kvality a preciznosti v každém detailu. AFM mikroskopy a STM mikroskopy firmy Nanosurf byly dlouhou dobu spojovány pouze s malými modely vhodnými pro výuku a předvedení dané techniky mikroskopie. V roce 2007 byl nejmenší mikroskop atomárních sil (AFM) na světě vyslán na Mars, mise Phoenix přinesla první AFM měření mimo planetu Zemi. Od té doby firma Nanosurf své mikroskopy atomárních sil se skenující sondou neustále vylepšuje a aktuálně disponuje R&D modely, které patří k těm nejlepším na světě.
Nejnovější skenovací sonda DriveAFM disponuje mimořádným výkonem a rozlišením, spolu s řídící jednotkou zvládá všechny standardní módy s nebývalou lehkostí a velmi nízkou úrovní šumu (kontaktní i nekontaktní skenovací módy, KPFM, MFM, elektrické módy, elektrochemie, silová spektroskopie…).
FluidFM, kombinace AFM skenovací sondy s invertním mikroskopem, řídící jednotkou a nano pumpičkami, je přístroj pro manipulaci se vzorky, včetně měření adheze bakteriálních buněk prostřednictvím nového protokolu imobilizace buněk, manipulace a extrakce buněk, chemická stimulace neuronů a fluidní psaní znaků v měkkém hydrogelovém materiálu. Ve všech výše uvedených případech měření zůstaly měkké materiály, jako jsou buňky a hydrogely nenarušené a živé, díky vysoké citlivosti a přesnosti nano pump.
Pro více informací o mikroskopech atomárních sil (AFM) a skenovacích tunelovacích mikroskopech (STM) naleznete na stránkách Nanosurf u českého a slovenského dodavatele ANAMET s.r.o.

Příbuzné zápisy

Další prezentace oboru: Průmyslové mikroskopy

Chcete založit profil své firmy ?
Dejte nám svůj kontakt a my se Vám ozveme !
 
E-mail byl úspěšně odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve. Děkujeme!
Vložte profil
Průmyslové obory

Obory a kategorie

Obory registru průmyslových firem z České a Slovenské Republiky